| Kuantitas | 20pcs |
|---|---|
| G.W. | 19kg |
| N.W | 18kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Kuantitas | 40PCS |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W | 11kg |
| Meas | 41.5x41x35.5cm |
| Kuantitas | 40PCS |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W | 11kg |
| Meas | 41.5x41x35.5cm |
| Kuantitas | 40PCS |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W | 11kg |
| Meas | 41.5x41x35.5cm |
| Kuantitas | 20pcs |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W | 11kg |
| Meas | 48.4x30x34cm |
| Kuantitas | 20pcs |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W | 11kg |
| Meas | 48.4x30x34cm |
| Kuantitas | 20pcs |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W | 11kg |
| Meas | 48.4x30x34cm |
| Kuantitas | 20pcs |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W | 11kg |
| Meas | 48.4x30x34cm |