| مقدار | 20 عدد |
|---|---|
| G.W | 19 کیلوگرم |
| شمال غرب | 18 کیلوگرم |
| Meas | 62x41x38.5M |
| مقدار | 40 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 41.5x41x35.5cm |
| مقدار | 40 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 41.5x41x35.5cm |
| مقدار | 40 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 41.5x41x35.5cm |
| مقدار | 20 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 48.4x30x34cm |
| مقدار | 20 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 48.4x30x34cm |
| مقدار | 20 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 48.4x30x34cm |
| مقدار | 20 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 48.4x30x34cm |