| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Ilość | 40szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 41,5x41x35.5 cm |
| Ilość | 40szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 41,5x41x35.5 cm |
| Ilość | 40szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 41,5x41x35.5 cm |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 48,4x30x34cm |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 48,4x30x34cm |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 48,4x30x34cm |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 48,4x30x34cm |