| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Miktar | 40 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 41.5x41x35.5cm |
| Miktar | 40 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 41.5x41x35.5cm |
| Miktar | 40 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 41.5x41x35.5cm |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |