| giftbox | 8.3X6X16.5CM |
|---|---|
| Meas | 53X31.5X35CM |
| G.W | 11kgs |
| N.W | 10.2kgs |
| Qty | 60pcs |
| giftbox | 13.4X6.3X20.3CM |
|---|---|
| Meas | 65.5X42X42CM |
| G.W | 17.5KGS |
| N.W | 16.5kgs |
| Qty | 60pcs |
| giftbox | 12.7X4.7X20CM |
|---|---|
| Meas | 48.5x27x42cm |
| G.W. | 10kgs |
| N.W. | 9 kg |
| Qty | 40 stuks |
| Qty | 60pcs |
|---|---|
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 5000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| Qty | 40pcs |
|---|---|
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 5000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| Qty | 40pcs |
|---|---|
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 5000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| Meas | 49 x 32 x 22 cm |
|---|---|
| N.W | 9 kg |
| G.W | 10kgs |
| Qty | 80PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Meas | 49 x 32 x 22 cm |
|---|---|
| N.W | 9 kg |
| G.W | 10kgs |
| Qty | 80PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W. | 20,3 kg |
| giftbox | 22 x 20,9 x 5,3 cm |
| Meas | 39.5*38*37.5cm |
| Hoeveelheid | 60pcs |
| Het materiaal van het machinelichaam | Metalen |
|---|---|
| Grootte | 42*31*34cm |
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18kgs |
| Hoeveelheid | 40pcs |