| Pudełko na prezent | 8.3X6X16.5CM |
|---|---|
| miara | 53X31.5X35CM |
| GW | 11 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10,2 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| Pudełko na prezent | 13.4X6.3X20.3CM |
|---|---|
| miara | 65.5X42X42CM |
| GW | 17,5 KG |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16,5 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| Pudełko na prezent | 12.7X4.7X20CM |
|---|---|
| miara | 48.5X27X42CM |
| G.W. | 10 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 9 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| ILOŚĆ | 60szt |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| ILOŚĆ | 40szt |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| ILOŚĆ | 40szt |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| miara | 49X32X22CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 9 kg |
| GW | 10 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 49X32X22CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 9 kg |
| GW | 10 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| G.W. | 20,3 kg |
| Pudełko na prezent | 22*20,9*5,3 CM |
| miara | 39.5*38*37.5cm |
| Ilość | 60szt |
| Materiał korpusu maszyny | Metal |
|---|---|
| Wielkość | 42*31*34CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| GW | 18 kg |
| Ilość | 40szt |