| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Pudełko na prezent | 16,5 x 5,5 x 18,4 cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 8,7 kg |
| GW | 9,3 kg |
| miara | 38X36.5X35CM |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| GW | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| pudełko na prezent | 20X17.7X7.5CM |
|---|---|
| miara | 46,5 x 41 x 36,5 cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 120,7 kg |
| G.W. | 13,5 KG |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| miara | 50x34,5x33,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13,7 kg |
| GW | 14,4 kg |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| pudełko na prezent | 16x8,2x16cm |
| miara | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
| GW | 20 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 10,4 x 8,1 x 21,5 cm |