| Renk | Siyah |
|---|---|
| Hediye kutusu | 16.5X5.5X18.4CM |
| KB | 8.7kg |
| GW | 9.3kg |
| ölçüm | 38X36.5X35CM |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| KB | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| Hediye kutusu | 20X17.7X7.5CM |
|---|---|
| ölçüm | 46.5X41X36.5CM |
| N.W. | 12.7KGS |
| GW | 13.5 KG |
| adet | 24 adet |
| ölçüm | 50x34.5x33.5CM |
|---|---|
| KB | 13.7kg |
| GW | 14.4kg |
| adet | 24 adet |
| Hediye kutusu | 16x8.2x16CM |
| ölçüm | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| KB | 19kg |
| GW | 20kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 10.4x8.1x21.5CM |