| Renk | Mavi/Pembe/Yeşil |
|---|---|
| adet | 12 adet |
| KB | 6.6 |
| GW | 7.6 |
| ölçüm | 37.5X19.5X30CM |
| ölçüm | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| KB | 10.3kg |
| GW | 11.3kg |
| adet | 40 adet |
| Zise | 5.8X15.2CM |
| ölçüm | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| KB | 10.3kg |
| GW | 11.3kg |
| adet | 40 adet |
| Zise | 16.7x7cm |
| ölçüm | 49X32X22CM |
|---|---|
| KB | 9kg |
| GW | 10kg |
| adet | 80 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| KB | 17kg |
|---|---|
| GW | 18kg |
| ölçüm | 43.5X36X39.5CM |
| Miktar | 60 adet |
| Boyut | 146X41X40MM |
| ölçüm | 49x42.5x39.5cm |
|---|---|
| KB | 15.5kg |
| GW | 16.5kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 134X46X185MM |
| ölçüm | 48.5x42x27CM |
|---|---|
| N.W. | 10kg |
| GW | 11GS |
| adet | 40 adet |
| Zise | 37x29x157mm |
| ölçüm | 43.5X32X37CM |
|---|---|
| N.W. | 10.5kg |
| GW | 11.7kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 83X50X175MM |
| ölçüm | 52x48x40CM |
|---|---|
| N.W. | 17kg |
| GW | 18kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 99*77*193MM |
| ölçüm | 74X54X43CM |
|---|---|
| N.W. | 17kg |
| GW | 18kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 92x85x207MM |