| Kolor | Niebieski/Różowy/Zielony |
|---|---|
| ILOŚĆ | 12szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 6.6 |
| GW | 7.6 |
| miara | 37,5 x 19,5 x 30 cm |
| miara | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10,3 kg |
| GW | 11,3 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| Zise | 5.8X15.2CM |
| miara | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10,3 kg |
| GW | 11,3 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| Zise | 16.7x7CM |
| miara | 49X32X22CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 9 kg |
| GW | 10 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
|---|---|
| GW | 18 kg |
| miara | 43.5X36X39.5CM |
| Ilość | 60szt |
| Wielkość | 146X41X40MM |
| miara | 49x42,5x39,5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15,5 kg |
| GW | 16,5 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| pudełko na prezent | 134X46X185MM |
| miara | 48,5 x 42 x 27 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10 kg |
| G.W. | 11GS |
| ILOŚĆ | 40szt |
| Zise | 37x29x157 mm |
| miara | 43.5X32X37CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10,5 kg |
| G.W. | 11,7 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| pudełko na prezent | 83X50X175MM |
| miara | 52x48x40CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| G.W. | 18 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| Pudełko na prezent | 99*77*193MM |
| miara | 74X54X43CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| G.W. | 18 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| Pudełko na prezent | 92x85x207MM |