| Pudełko na prezent | 12X2,7X17CM |
|---|---|
| miara | 49X26X35CM/64 SZT. |
| G.W. | 90,2 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 8 kg |
| ILOŚĆ | 64szt |
| Kolor | Srebrne złoto |
|---|---|
| ILOŚĆ | 12szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 6.6 |
| GW | 7.6 |
| miara | 37,5 x 19,5 x 30 cm |
| Kolor | Zielona |
|---|---|
| Materiał korpusu maszyny | ABS |
| Rozmiar maszyny | 12,5*6,2*4,2 cm |
| Masa netto maszyny | 215g |
| Wodoodporny | IPX6 |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| Nazwa handlowa | SPEED |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14,5 kg |
|---|---|
| GW | 15,3 kg |
| Ilość | 50szt |
| miara | 50X35X40CM |
| Pudełko na prezent | 91X62X181MM |
| ILOŚĆ | 60szt |
|---|---|
| G.W. | 13,3 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 12,3 kg |
| miara | 43.5X33X44CM |
| Pudełko na prezent | 14X4.1X15.2CM |
| miara | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
| GW | 20 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 10,4 x 8,1 x 21,5 cm |
| miara | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
| GW | 20 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 10,4 x 8,1 x 21,5 cm |
| miara | 42.5x37.5x36CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| GW | 18 kg |
| ILOŚĆ | 48 SZT |
| pudełko na prezent | 8.5x6x20.5cm |
| miara | 54.5x42x32CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
| G.W. | 21,5 KG |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 10,4 x 8,1 x 21,5 cm |