| GIFTBOX | 12X2.7X17CM |
|---|---|
| MEAS | 49X26X35CM/64PCS |
| G.W | 9.2KGS |
| N.W | 8KGS |
| QTY | 64PCS |
| Color | Silver/Gold |
|---|---|
| QTY | 12PCS |
| N.W | 6.6 |
| G.W | 7.6 |
| MEAS | 37.5X19.5X30CM |
| Color | Green |
|---|---|
| Machine Body Material | ABS |
| Machine Size | 12.5*6.2*4.2cm |
| Net Weight Of Machine | 215g |
| Waterproof | IPX6 |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 45Days |
| Supply Ability | 10000 Piece/Pieces per Day |
| Place of Origin | NingBo |
| Brand Name | SPEED |
| N.W | 14.5KGS |
|---|---|
| G.W | 15.3KGS |
| QUANTITY | 50PCS |
| MEAS | 50X35X40CM |
| GIFTBOX | 91X62X181MM |
| QTY | 60PCS |
|---|---|
| G.W | 13.3KGS |
| N.W | 12.3KGS |
| MEAS | 43.5X33X44CM |
| GIFTBOX | 14X4.1X15.2CM |
| MEAS | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20KGS |
| QTY | 40PCS |
| GIFT BOX | 10.4x8.1x21.5CM |
| MEAS | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20KGS |
| QTY | 40PCS |
| GIFT BOX | 10.4x8.1x21.5CM |
| MEAS | 42.5x37.5x36CM |
|---|---|
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18KGS |
| QTY | 48PCS |
| GIFT BOX | 8.5x6x20.5CM |
| MEAS | 54.5x42x32CM |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 21.5KGS |
| QTY | 40PCS |
| GIFT BOX | 10.4x8.1x21.5CM |