| Color | Colorful |
|---|---|
| N.W | 13KGS |
| G.W | 14KGS |
| GIFT BOX | 11.5X8.4X13.6CM |
| MEAS | 52X46X32CM |
| GIFTBOX | 13.3X4.4X18 |
|---|---|
| MEAS | 38.5X29.5X28CM |
| QUANTITY | 20PCS |
| N.W | 5.8KGS |
| G.W | 6.4KGS |
| Color | Black |
|---|---|
| Lithium Battery | 1400mAh |
| Input Voltage | 5V~1A |
| Charging Time | 2 Hours Fast Charge |
| Waterproof | IPX5 |
| COLOR | BLACK |
|---|---|
| GIFTBOX | 16.5X5.5X18.4CM |
| N.W | 8.7KGS |
| G.W | 9.3KGS |
| MEAS | 38X36.5X35CM |
| GIFTBOX | 13.3X4.4X18 |
|---|---|
| MEAS | 38.5X29.5X28CM |
| N.W | 5.8KGS |
| G.W | 6.4KGS |
| QUANTITY | 24PCS |
| COLOR | BLACK/RED |
|---|---|
| GIFTBOX | 16.5X5.5X18.4CM |
| N.W | 5KGS |
| G.W | 6KGS |
| MEAS | 38X36.5X35CM |
| GIFT BOX | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| MEAS | 50X36.5X35 |
| N.W | 18KGS |
| G.W | 19KGS |
| QTY | 80PCS |
| MEAS | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20KGS |
| QTY | 40PCS |
| GIFT BOX | 10.4x8.1x21.5CM |
| Machine Body Material | ABS |
|---|---|
| SIZE | 63*41*61CM |
| N.W | 14.5KGS |
| G.W | 15.5KGS |
| QUANTITY | 48PCS |
| Quantity | 60pcs |
|---|---|
| N.W | 16.5KGS |
| G.W | 17.5KGS |
| MEAS | 65.5X42X42CM |
| Gift Box | 13.4X6.3X20.3CM |