| SIZE | 59.5X42.5X36CM |
|---|---|
| N.W | 18KGS |
| G.W | 19KGS |
| QUANTITY | 120PCS |
| GIFT BOX | 112X44X111MM |
| QUANTITY | 120PCS |
|---|---|
| Gift Box | 101X100X34MM |
| MEAS | 59.5X42.5X36CM |
| G.W | 19KGS |
| N.W | 18KGS |
| QUANTITY | 120PCS |
|---|---|
| Gift Box | 101X100X34MM |
| MEAS | 59.5X42.5X36CM |
| G.W | 19KGS |
| N.W | 18KGS |
| QTY | 60PCS |
|---|---|
| N.W | 16KGS |
| G.W | 17KGS |
| MEAS | 66.5X52.5X34.5CM |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| Color | Green |
|---|---|
| Machine Body Material | ABS |
| Machine Size | 12.5*6.2*4.2cm |
| Net Weight Of Machine | 215g |
| Waterproof | IPX6 |
| MEAS | 49x37.5x50CM |
|---|---|
| N.W | 14KGS |
| G.W | 15.5KGS |
| QTY | 30PCS |
| SIZE | 6.4X8.9X10.3CM |
| Color | Silver/Gold |
|---|---|
| Lithium Battery | 800mAh |
| Waterproof | IPX5 |
| Power | 7000RPM |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| Color | Silver |
|---|---|
| Gift Box | 88.7x53.7x168MM |
| QUANTITY | 36PCS |
| MEAS | 35X28X35.5CM |
| N.W | 8.4KGS |
| Color | Black |
|---|---|
| Lithium Battery | 600mAh |
| Working Time | 60 Minutes |
| Waterproof | IPX5 |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| Color | Blue/ Black/Gold/Silver |
|---|---|
| G.WT | 16.2 |
| N.WT | 15 |
| MEAS | 39X32.5X41.3CM |
| QUANTITY | 40PCS |