| Boyut | 59.5X42.5X36CM |
|---|---|
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| Miktar | 120 adet |
| Hediye kutusu | 112X44X111MM |
| Miktar | 120 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 59.5X42.5X36CM |
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| Miktar | 120 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 59.5X42.5X36CM |
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| adet | 60 adet |
|---|---|
| N.W. | 16kg |
| GW | 17kg |
| ölçüm | 66.5X52.5X34.5CM |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Renk | Yeşil |
|---|---|
| Makine gövde malzemesi | ABS |
| Makine Boyutu | 12,5*6,2*4,2 cm |
| makinenin net ağırlığı | 215g |
| Su geçirmez | IPX6 |
| ölçüm | 49x37.5x50CM |
|---|---|
| KB | 14KG |
| GW | 15.5kg |
| adet | 30 adet |
| Boyut | 6.4X8.9X10.3CM |
| Renk | Gümüş altın |
|---|---|
| Lityum pil | 800mAh |
| Su geçirmez | IPX5 |
| Güç | 7000rpm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Hediye kutusu | 88,7x53,7x168MM |
| Miktar | 36 PCS |
| ölçüm | 35X28X35.5CM |
| KB | 8.4kg |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Lityum pil | 600mah |
| Çalışma zamanı | 60 dakika |
| Su geçirmez | IPX5 |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Renk | Mavi/ Siyah/ Altın/ Gümüş |
|---|---|
| G.WT | 16.2 |
| Kuzeybatı | 15 |
| ölçüm | 39X32.5X41.3CM |
| Miktar | 40 adet |