| μέγεθος | 59.5X42.5X36CM |
|---|---|
| Ν.Δ. | 18 κιλά |
| G.W. | 19KGS |
| Ποσότητα | 120PCS |
| Κουτί δώρων | 112X44X111MM |
| Ποσότητα | 120PCS |
|---|---|
| Κουτί δώρων | 101Χ100Χ34ΧΜ |
| ΔΕΣ | 59.5X42.5X36CM |
| G.W. | 19KGS |
| Ν.Δ. | 18 κιλά |
| Ποσότητα | 120PCS |
|---|---|
| Κουτί δώρων | 101Χ100Χ34ΧΜ |
| ΔΕΣ | 59.5X42.5X36CM |
| G.W. | 19KGS |
| Ν.Δ. | 18 κιλά |
| Αριθμός | 60PCS |
|---|---|
| Ν.Δ. | 16Kgs |
| G.W. | 17 κιλά |
| ΔΕΣ | 66.5X52.5X34.5CM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευή με φουσκάλες+κουτί δώρου+καρτόνι |
| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Υλικό σωμάτων μηχανών | ABS |
| Μέγεθος μηχανών | 12.5*6.2*4.2cm |
| Καθαρό βάρος της μηχανής | 215g |
| Αδιάβροχο | IPX6 |
| Meas | 49x37,5x50CM |
|---|---|
| N.W | 14kgs |
| G.W | 15.5kgs |
| Qty | 30pcs |
| Μέγεθος | 6.4X8.9X10.3CM |
| Χρώμα | Ασήμι/χρυσός |
|---|---|
| Η μπαταρία λιθίου | 800 mAh |
| Αδιάβροχο | IPX5 |
| Δύναμη | 7000RPM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φουσκάλα Packaging+Gift Box+Carton |
| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| κιβώτιο δώρων | 88.7x53.7x168MM |
| Ποσότητα | 36PCS |
| Meas | 35X28X35.5CM |
| N.W | 8.4kgs |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Η μπαταρία λιθίου | 600mah |
| Χρόνος απασχόλησης | 60 λεπτά |
| Αδιάβροχο | IPX5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φουσκάλα Packaging+Gift Box+Carton |
| Χρώμα | Μπλε/Μαύρο/Χρυσό/Ασημένιο |
|---|---|
| G.WT | 16.2 |
| N.WT | 15 |
| Meas | 39X32.5X41.3CM |
| Ποσότητα | 40pcs |