| giftbox | 12X2.7X17CM |
|---|---|
| ΔΕΣ | 49X26X35CM/64PCS |
| G.W. | 9.2 κιλά |
| Ν.Δ. | 8 κιλά |
| Αριθμός | 64 ΤΕΜ |
| Χρώμα | Ασήμι/χρυσός |
|---|---|
| Qty | 12PCS |
| N.W | 6.6 |
| G.W | 7.6 |
| Meas | 37.5X19.5X30CM |
| Χρώμα | Πράσινο |
|---|---|
| Υλικό σωμάτων μηχανών | ABS |
| Μέγεθος μηχανής | 12.5*6.2*4.2cm |
| Καθαρό βάρος της μηχανής | 215g |
| Αδιάβροχο | IPX6 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φουσκάλα Packaging+Gift Box+Carton |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45days |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 κομμάτι/κομμάτια ανά ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Νίνγκμπο |
| Μάρκα | SPEED |
| N.W | 14.5kgs |
|---|---|
| G.W | 15.3KGS |
| Ποσότητα | 50pcs |
| Meas | 50X35X40CM |
| giftbox | 91Χ62Χ181ΧΜ |
| Ποσότητα ΕΠΕ | 60pcs |
|---|---|
| G.W. | 13.3kgs |
| N.W | 12,3 κιλά |
| Meas | 43.5X33X44CM |
| giftbox | 14X4.1X15.2CM |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| κιβώτιο δώρων | 10.4x8.1x21.5CM |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| κιβώτιο δώρων | 10.4x8.1x21.5CM |
| Meas | 42.5x37.5x36CM |
|---|---|
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18kgs |
| Qty | 48PCS |
| κιβώτιο δώρων | 8.5x6x20.5CM |
| ΔΕΣ | 54.5x42x32CM |
|---|---|
| Ν.Δ. | 19KGS |
| G.W. | 21,5 κιλά |
| Ποσότητα ΕΠΕ | 40PCS |
| Κουτί δώρων | 10.4x8.1x21.5CM |