| giftbox | 12x2,7x17 cm |
|---|---|
| Meas | 49X26X35CM/64PCS |
| G.W. | 9.2 kg |
| N.W. | 8 kg |
| Qty | 64ST |
| Kleur | Zilver/Goud |
|---|---|
| Qty | 12PCS |
| N.W | 6.6 |
| G.W | 7.6 |
| Meas | 37.5X19.5X30CM |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Het materiaal van het machinelichaam | ABS |
| Maatwerkgrootte | 12.5*6.2*4.2cm |
| Netto gewicht van machine | 215g |
| Waterdicht | IPX6 |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
|---|---|
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 10000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| Merknaam | SPEED |
| N.W | 14.5kgs |
|---|---|
| G.W | 15.3KGS |
| Hoeveelheid | 50pcs |
| Meas | 50X35X40CM |
| giftbox | 91X62X181MM |
| De hoeveelheid | 60pcs |
|---|---|
| G.W. | 13.3kgs |
| N.W | 12,3 kg |
| Meas | 43.5X33X44CM |
| giftbox | 14X4.1X15.2cm |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| giftdoos | 10.4x8.1x21.5cm |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| giftdoos | 10.4x8.1x21.5cm |
| Meas | 42.5x37.5x36cm |
|---|---|
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18kgs |
| Qty | 48PCS |
| giftdoos | 8.5x6x20.5cm |
| Meas | 54.5x42x32cm |
|---|---|
| N.W. | 19KGS |
| G.W. | 21,5 kg |
| De hoeveelheid | 40 stuks |
| geschenkdoos | 10.4x8.1x21.5cm |