| Het materiaal van het machinelichaam | Metalen |
|---|---|
| Grootte | 37.5*30*38cm |
| N.W | 15.6 kg |
| G.W | 16.6kgs |
| Hoeveelheid | 24pcs |
| Het materiaal van het machinelichaam | Metalen |
|---|---|
| Grootte | 42*31*34cm |
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18kgs |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Grootte | 63*41*61CM |
|---|---|
| N.W | 12kgs |
| G.W | 13kgs |
| Hoeveelheid | 48PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| De hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| N.W. | 16Kgs |
| G.W. | 17 KGS |
| Meas | 66.5x52.5x34.5cm |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| N.W | 15.5kgs |
|---|---|
| G.W | 16.6kgs |
| giftbox | 165*83,7*36,4 mm |
| Meas | 38*35,3*38,7 cm |
| Hoeveelheid | 80PCS |
| Kleur | ZWART/ZILVER |
|---|---|
| Hoeveelheid | 40pcs |
| N.W | 14.5kgs |
| G.W | 15.7kgs |
| Meas | 45.7X32X39.5CM |
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Qty | 20PCS |
| N.W | 5.4kgs |
| G.W | 5,7 kg |
| Meas | 36.5X28.5X30CM |
| Kleur | Blauw/Roze |
|---|---|
| giftdoos | 107X64X210MM |
| Meas | 43.5X34.5X56CM |
| N.W | 19.4KGS |
| G.W | 20,3 kg |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| N.W | 17.5KGS |
| G.W | 19KGS |
| giftdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| N.W | 17.5KGS |
| WG | 19KGS |
| giftdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |