| Materiał korpusu maszyny | Metal |
|---|---|
| Wielkość | 37.5*30*38cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15,6 kg |
| GW | 16,6 kg |
| Ilość | 24 szt |
| Materiał korpusu maszyny | Metal |
|---|---|
| Wielkość | 42*31*34CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| GW | 18 kg |
| Ilość | 40szt |
| Wielkość | 63*41*61CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 12 kg |
| GW | 13 kg |
| Ilość | 48 SZT |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| ILOŚĆ | 60szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| G.W. | 17 kg |
| miara | 66.5X52.5X34.5CM |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15,5 kg |
|---|---|
| GW | 16,6 kg |
| Pudełko na prezent | 165*83,7*36,4mm |
| miara | 38*35.3*38.7CM |
| Ilość | 80szt |
| Kolor | Czarny/Srebrny |
|---|---|
| Ilość | 40szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14,5 kg |
| GW | 15,7 kg |
| miara | 45,7 x 32 x 39,5 cm |
| Kolor | Złoto |
|---|---|
| ILOŚĆ | 20szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 5,4 kg |
| GW | 5,7 kg |
| miara | 36.5X28.5X30CM |
| Kolor | Niebieski/Różowy |
|---|---|
| pudełko na prezent | 107X64X210MM |
| miara | 43.5X34.5X56CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19.4KGS |
| GW | 20,3 kg |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17,5 KG |
| GW | 19 kg |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| miara | 42X36,5X40,5CM |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17,5 KG |
| WG | 19 kg |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| miara | 42X36,5X40,5CM |