| Kleur | Blauw/Roze/Groen |
|---|---|
| Qty | 12PCS |
| N.W | 6.6 |
| G.W | 7.6 |
| Meas | 37.5X19.5X30CM |
| Meas | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| N.W | 10.3kgs |
| G.W | 11.3kgs |
| Qty | 40pcs |
| Zise | 5.8x15.2cm |
| Meas | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| N.W | 10.3kgs |
| G.W | 11.3kgs |
| Qty | 40pcs |
| Zise | 16.7x7cm |
| Meas | 49 x 32 x 22 cm |
|---|---|
| N.W | 9 kg |
| G.W | 10kgs |
| Qty | 80PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| N.W | 17KGS |
|---|---|
| G.W | 18kgs |
| Meas | 43.5X36X39.5CM |
| Hoeveelheid | 60pcs |
| Grootte | Voor de vervaardiging van motorvoertuigen: |
| Meas | 49 x 42,5 x 39,5 cm |
|---|---|
| N.W | 15.5kgs |
| G.W | 16.5kgs |
| Qty | 60pcs |
| giftdoos | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Meas | 48.5x42x27cm |
|---|---|
| N.W. | 10kgs |
| G.W. | 11GS |
| De hoeveelheid | 40 stuks |
| Zise | 37x29x157 mm |
| Meas | 43.5X32X37CM |
|---|---|
| N.W. | 10.5kg |
| G.W. | 11.7KG |
| De hoeveelheid | 60 stuks |
| Geschenkdoos | 83X50X175MM |
| Meas | 52 x 48 x 40 cm |
|---|---|
| N.W. | 17 KGS |
| G.W. | 18 kg |
| De hoeveelheid | 60 stuks |
| giftbox | 99*77*193MM |
| Meas | 74X54X43CM |
|---|---|
| N.W. | 17 KGS |
| G.W. | 18 kg |
| De hoeveelheid | 60 stuks |
| giftbox | 92x85x207MM |