| Χρώμα | Ζωηρόχρωμος |
|---|---|
| N.W | 13kgs |
| G.W | 14kgs |
| κιβώτιο δώρων | 11,5Χ8,4Χ13,6 εκ |
| Meas | 52Χ46Χ32εκ |
| giftbox | 13,3Χ4,4Χ18 |
|---|---|
| Meas | 38,5Χ29,5Χ28εκ |
| Ποσότητα | 20PCS |
| N.W | 5.8KGS |
| G.W | 6.4kgs |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Η μπαταρία λιθίου | 1400mAh |
| Τεχνολογία | 5V~1A |
| Χρόνος φόρτισης | γρήγορη δαπάνη 2 ωρών |
| Αδιάβροχο | IPX5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| giftbox | 16.5X5.5X18.4CM |
| N.W | 8.7kgs |
| G.W | 9.3kgs |
| Meas | 38X36.5X35CM |
| giftbox | 13,3Χ4,4Χ18 |
|---|---|
| Meas | 38,5Χ29,5Χ28εκ |
| N.W | 5.8KGS |
| G.W | 6.4kgs |
| Ποσότητα | 24pcs |
| Χρώμα | Μαύρο/Κόκκινο |
|---|---|
| giftbox | 16.5X5.5X18.4CM |
| N.W | 5kgs |
| G.W | 6kgs |
| Meas | 38X36.5X35CM |
| Κουτί δώρων | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50X36.5X35 |
| N.W | 18 κιλά |
| G.W. | 19KGS |
| Ποσότητα ΕΠΕ | 80PCS |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| κιβώτιο δώρων | 10.4x8.1x21.5CM |
| Υλικό σωμάτων μηχανών | ABS |
|---|---|
| Μέγεθος | 63*41*61CM |
| N.W | 14.5kgs |
| G.W | 15.5kgs |
| Ποσότητα | 48PCS |
| Ποσότητα | 60PCS |
|---|---|
| Ν.Δ. | 16.5kgs |
| G.W. | 17.5KGS |
| ΔΕΣ | 65.5X42X42CM |
| Κουτί δώρων | 13.4X6.3X20.3CM |