| Miktar | 40 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 41.5x41x35.5cm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Giriş gerilimi | 5V~1A |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| KB | 16kg |
| GW | 18kg |
| Miktar | 40 adet |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| N.G. | 22kg |
| ÇG | 23.5KGS |
| ölçüm | 43.5X36X47CM |
| Miktar | 40 adet |
| Renk | Gümüş altın |
|---|---|
| Lityum pil | 800mAh |
| Su geçirmez | IPX5 |
| Güç | 7000rpm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 50 parça |
|---|---|
| KB | 13kg |
| GW | 14KG |
| Hediye kutusu | 105X45X178MM |
| ölçüm | 55X25X37.5CM |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35CM |
| KB | 18 kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| KB | 19kg |
|---|---|
| GW | 18kg |
| ölçüm | 48X38.5X35.6CM |
| Miktar | 24 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7MM |
| adet | 24 adet |
|---|---|
| GW | 16.5kg |
| KB | 6 kg |
| ölçüm | 34.5X25.5X38CM |
| Hediye kutusu | 11.8X5.4X18CM |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Lityum pil | 600mah |
| Şarj Zamanı | 90 dakika |
| Çalışma zamanı | 120 dakika |
| Ürün boyutu | 169*44*41mm |
| ölçüm | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| KB | 19kg |
| GW | 20kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 10.4x8.1x21.5CM |