| Ilość | 40szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 41,5x41x35.5 cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Napięcie wejściowe | 5 V ~ 1 A |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE Rohs |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| GW | 18 kg |
| Ilość | 40szt |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| N.G. | 22 kg |
| WG | 23.5KGS |
| miara | 43.5X36X47CM |
| Ilość | 40szt |
| Kolor | Srebrne złoto |
|---|---|
| Bateria litowa | 800 mAh |
| Wodoodporny | IPX5 |
| Władza | 7000 obr./min |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 50szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| GW | 14 KG |
| pudełko na prezent | 105X45X178MM |
| miara | 55X25X37.5CM |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36,5X35CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| GW | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| GW | 18 kg |
| miara | 48 x 38,5 x 35,6 cm |
| Ilość | 24 szt |
| pudełko na prezent | 9,3 x 17,7 x 6,7 mm |
| ILOŚĆ | 24 szt |
|---|---|
| GW | 16,5 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 6 KG |
| miara | 34.5X25.5X38CM |
| pudełko na prezent | 11.8X5.4X18CM |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Bateria litowa | 600 mAh |
| Czas ładowania | 90 minut |
| Czas pracy | 120 minut |
| Rozmiar produktu | 169*44*41 mm |
| miara | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
| GW | 20 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 10,4 x 8,1 x 21,5 cm |