| miara | 49X32X22CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 9 kg |
| GW | 10 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| pudełko na prezent | 162X66X199MM |
|---|---|
| miara | 68.5X41X34.5 CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| Ilość | 120szt |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 59,5 x 42,5 x 36 cm |
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| Kolor | Czerwony brąz |
|---|---|
| pudełko na prezent | 177x157x52MM |
| miara | 37x33x28cm |
| Ilość | 20szt |
| GW | 8.1 kgS |
| Kolor | Niebieski/czarny/szary/srebrny |
|---|---|
| Ilość | 20szt |
| G.WT | 15,7 kg |
| N.WT | 14,5 kg |
| miara | 45,7 x 32 x 39,5 cm |
| miara | 39.7x35.5x50.3cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10,3 kg |
| GW | 11,3 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| Zise | 5.8X15.2CM |
| Ilość | 120szt |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 59,5 x 42,5 x 36 cm |
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| ILOŚĆ | 20szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 5,6 kg |
| GW | 6 kg |
| miara | 36,5 x 29,5 x 30 cm |
| Kolor | SZARY UV Z CZARNYM |
|---|---|
| ILOŚĆ | 24 szt |
| GW | 6,9 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 6,4 kg |
| miara | 37.5X29.5X39.5CM |
| miara | 49x37,5x50CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 15,5 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| Wielkość | 10.2X6X8.2CM |