| miara | 49.5x35.5x53.5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 15,5 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| Wielkość | 9.5x5x5CM |
| miara | 49x37,5x50CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 15,5 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| Wielkość | 10.2X6X8.2CM |
| miara | 56X53X36CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| GW | 18 kg |
| ILOŚĆ | 48 SZT |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 50,5 x 43,5 x 41 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| GW | 17 kg |
| ILOŚĆ | 48 SZT |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 50,5 x 43,5 x 41 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| GW | 17 kg |
| ILOŚĆ | 48 SZT |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 49.5x35.5x53.5cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 15,5 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| Wielkość | 5,8 x 8 x 10,4 cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14.15KGS |
|---|---|
| GW | 13,2 KG |
| Pudełko na prezent | 16.5x18.5x5.4CM |
| miara | 59.5x36x39CM |
| Ilość | 40szt |
| miara | 42X36,5X40,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| G.W. | 12 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| Ilość | 40szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 41,5x41x35.5 cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 40szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 41,5x41x35.5 cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |