| Meas | 49.5x35.5x53.5cm |
|---|---|
| N.W | 14kgs |
| G.W | 15.5kgs |
| Qty | 30pcs |
| Grootte | 9.5x5x5cm |
| Meas | 49 x 37,5 x 50 cm |
|---|---|
| N.W | 14kgs |
| G.W | 15.5kgs |
| Qty | 30pcs |
| Grootte | 10.2X6X8.2CM |
| Meas | 56X53X36CM |
|---|---|
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18kgs |
| Qty | 48PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Meas | 50.5x43.5x41cm |
|---|---|
| N.W | 16Kgs |
| G.W | 17KGS |
| Qty | 48PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Meas | 50.5x43.5x41cm |
|---|---|
| N.W | 16Kgs |
| G.W | 17KGS |
| Qty | 48PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Meas | 49.5x35.5x53.5cm |
|---|---|
| N.W | 14kgs |
| G.W | 15.5kgs |
| Qty | 30pcs |
| Grootte | 5.8X8X10.4CM |
| N.W | 14.15KGS |
|---|---|
| G.W | 13.2KGS |
| giftbox | 16.5x18.5x5.4cm |
| Meas | 59.5x36x39cm |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kgs |
| G.W. | 12kgs |
| Qty | 40 stuks |
| Geschenkdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Hoeveelheid | 40 stuks |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| N.W. | 11 KGS |
| Meas | 41.5X41X35.5CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 40 stuks |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| N.W. | 11 KGS |
| Meas | 41.5X41X35.5CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |