| Hoeveelheid | 40 stuks |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| N.W. | 11 KGS |
| Meas | 41.5X41X35.5CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Inputvoltage | 5V~1A |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| N.W | 16Kgs |
| G.W | 18kgs |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| N.G. | 22kgs |
| WG | 23,5 kg |
| Meas | 43.5X36X47CM |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Kleur | Zilver/Goud |
|---|---|
| Lithiumbatterie | 800mAh |
| Waterdicht | IPX5 |
| Kracht | 7000RPM |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Hoeveelheid | 50pcs |
|---|---|
| N.W | 13kgs |
| G.W | 14kgs |
| giftdoos | 105X45X178MM |
| Meas | 55X25X37.5CM |
| giftdoos | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50 x 36,5 x 35 cm |
| N.W | 18 kg |
| G.W | 19KGS |
| Qty | 80PCS |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W | 18kgs |
| Meas | 48 x 38,5 x 35,6 cm |
| Hoeveelheid | 24pcs |
| giftdoos | 9.3X17.7X6.7MM |
| Qty | 24pcs |
|---|---|
| G.W | 16.5kgs |
| N.W | 6 KG |
| Meas | 34.5X25.5X38CM |
| giftdoos | 11.8X5.4X18CM |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Lithiumbatterie | 600mah |
| Laadtijd | 90 minuten |
| Werktijden | 120 Minuten |
| Productgrootte | 169*44*41mm |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| giftdoos | 10.4x8.1x21.5cm |