| Ποσότητα | 40 κομμάτια |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| Ν.Δ. | 11 κιλά |
| ΔΕΣ | 41.5X41X35.5CM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευή με φουσκάλες+κουτί δώρου+καρτόνι |
| Τάση εισαγωγής | 5V~1A |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| N.W | 16Kgs |
| G.W | 18kgs |
| Ποσότητα | 40pcs |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| N.G. | 22kgs |
| W.G | 23,5 κιλά |
| Meas | 43.5X36X47CM |
| Ποσότητα | 40pcs |
| Χρώμα | Ασήμι/χρυσός |
|---|---|
| Η μπαταρία λιθίου | 800 mAh |
| Αδιάβροχο | IPX5 |
| Δύναμη | 7000RPM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φουσκάλα Packaging+Gift Box+Carton |
| Ποσότητα | 50pcs |
|---|---|
| N.W | 13kgs |
| G.W | 14kgs |
| κιβώτιο δώρων | 105X45X178MM |
| Meas | 55X25X37.5CM |
| κιβώτιο δώρων | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50X36,5X35CM |
| N.W | 18 κιλά |
| G.W | 19KGS |
| Qty | 80PCS |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W | 18kgs |
| Meas | 48X38.5X35.6CM |
| Ποσότητα | 24pcs |
| κιβώτιο δώρων | 9.3X17.7X6.7MM |
| Qty | 24pcs |
|---|---|
| G.W | 16.5kgs |
| N.W | 6 ΚΛ |
| Meas | 34.5X25.5X38CM |
| κιβώτιο δώρων | 11.8X5.4X18CM |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Η μπαταρία λιθίου | 600mah |
| Χρόνος φόρτισης | 90 λεπτά |
| Χρόνος απασχόλησης | 120 λεπτά |
| Μέγεθος προϊόντων | 169*44*41mm |
| Meas | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 40pcs |
| κιβώτιο δώρων | 10.4x8.1x21.5CM |