| QUANTITY | 40PCS |
|---|---|
| G.W | 12KGS |
| N.W | 11KGS |
| MEAS | 41.5X41X35.5CM |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| Input Voltage | 5V~1A |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| N.W | 16KGS |
| G.W | 18KGS |
| QUANTITY | 40PCS |
| Color | Black |
|---|---|
| N.G | 22KGS |
| W.G | 23.5KGS |
| MEAS | 43.5X36X47CM |
| QUANTITY | 40PCS |
| Color | Silver/Gold |
|---|---|
| Lithium Battery | 800mAh |
| Waterproof | IPX5 |
| Power | 7000RPM |
| Packaging Details | Blister Packaging+Gift Box+Carton |
| QUANTITY | 50PCS |
|---|---|
| N.W | 13KGS |
| G.W | 14KGS |
| GIFT BOX | 105X45X178MM |
| MEAS | 55X25X37.5CM |
| GIFT BOX | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| MEAS | 50X36.5X35CM |
| N.W | 18KG |
| G.W | 19KGS |
| QTY | 80PCS |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W | 18KGS |
| MEAS | 48X38.5X35.6CM |
| QUANTITY | 24PCS |
| GIFT BOX | 9.3X17.7X6.7MM |
| QTY | 24PCS |
|---|---|
| G.W | 16.5KGS |
| N.W | 6 KGS |
| MEAS | 34.5X25.5X38CM |
| GIFT BOX | 11.8X5.4X18CM |
| Color | Black |
|---|---|
| Lithium Battery | 600mAh |
| Charging Time | 90 Minutes |
| Working Time | 120 Minutes |
| Product Size | 169*44*41mm |
| MEAS | 43.5x42x44.5cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20KGS |
| QTY | 40PCS |
| GIFT BOX | 10.4x8.1x21.5CM |