| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
|---|---|
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 5000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| Merknaam | SPEED |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W | 20,3 kg |
| giftbox | 220 x 20,9 x 5,3 cm |
| Meas | 39.5*38*37.5cm |
| Hoeveelheid | 60pcs |
| N.W | 6.5kgs |
|---|---|
| G.W | 8kgs |
| Meas | - Nee, niet echt. |
| Hoeveelheid | 50pcs |
| Grootte | 27 x 92 mm |
| Grootte | 63x41x61cm |
|---|---|
| N.W | 22.1 kg |
| G.W | 23.1 kg |
| Hoeveelheid | 48PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kgs |
| G.W. | 12kgs |
| Qty | 40 stuks |
| Geschenkdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Hoeveelheid | 40pcs |
| G.WT | 16.2kgs |
| N.WT | 15 |
| Meas | 39X32.5X41.3CM |
| giftdoos | 22x16.5x8cm |
|---|---|
| Meas | 51x43x46cm |
| N.W | 18kgs |
| G.W | 19KGS |
| Qty | 30pcs |
| Kleur | goud/zilver |
|---|---|
| Het materiaal van het machinelichaam | Geheel metalen lichaam |
| Machinegrootte | 12.5*6.2*4.2cm |
| Netto gewicht van machine | 215g |
| Waterdicht | IPX6 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| N, W | 14kgs |
| G.W | 16Kgs |
| giftdoos | 15.2X19.6X5.2CM |
| Meas | 54.5X40.3X32.5CM |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| N.W. | 21,8 kg |
| G.W. | 22,5 kg |
| geschenkdoos | 8.2X5.6X18.4CM |
| Meas | 38.5X35.2X43.4CM |