| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| Nazwa handlowa | SPEED |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| GW | 20,3 kg |
| Pudełko na prezent | 220*20,9*5,3CM |
| miara | 39.5*38*37.5cm |
| Ilość | 60szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 6,5 kg |
|---|---|
| GW | 8 kg |
| miara | - Nie, nie. |
| Ilość | 50szt |
| Wielkość | 27x92MM |
| Wielkość | 63x41x61cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 22.1 kgS |
| GW | 23.1 kgS |
| Ilość | 48 SZT |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 42X36,5X40,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| G.W. | 12 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Ilość | 40szt |
| G.WT | 16,2 KGS |
| N.WT | 15 |
| miara | 39X32,5X41,3 CM |
| pudełko na prezent | 22x16.5x8CM |
|---|---|
| miara | 51x43x46cm |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| GW | 19 kg |
| ILOŚĆ | 30szt |
| Kolor | Złoto Srebro |
|---|---|
| Materiał korpusu maszyny | Całkowicie metalowe nadwozie |
| Rozmiar maszyny | 12,5*6,2*4,2 cm |
| Masa netto maszyny | 215g |
| Wodoodporny | IPX6 |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| N,W | 14 KG |
| GW | 16 kg |
| pudełko na prezent | 15.2X19.6X5.2CM |
| miara | 54,5 x 40,3 x 32,5 cm |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 21.8KGS |
| G.W. | 22,5 kg |
| pudełko na prezent | 8.2X5.6X18.4CM |
| miara | 38.5X35.2X43.4CM |