| Meas | 49.5x35.5x53.5CM |
|---|---|
| N.W | 14 کیلوگرم |
| G.W | 15.5 کیلوگرم |
| تعداد | 30 عدد |
| اندازه | 9.5x5x5cm |
| Meas | 49x37.5x50 سانتی متر |
|---|---|
| N.W | 14 کیلوگرم |
| G.W | 15.5 کیلوگرم |
| تعداد | 30 عدد |
| اندازه | 10.2X6X8.2CM |
| Meas | 56X53X36CM |
|---|---|
| N.W | 17 کیلوگرم |
| G.W | 18 کیلوگرم |
| تعداد | 48 عدد |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |
| Meas | 50.5x43.5x41 سانتی متر |
|---|---|
| N.W | 16 کیلوگرم |
| G.W | 17 کیلوگرم |
| تعداد | 48 عدد |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |
| Meas | 50.5x43.5x41 سانتی متر |
|---|---|
| N.W | 16 کیلوگرم |
| G.W | 17 کیلوگرم |
| تعداد | 48 عدد |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |
| Meas | 49.5x35.5x53.5CM |
|---|---|
| N.W | 14 کیلوگرم |
| G.W | 15.5 کیلوگرم |
| تعداد | 30 عدد |
| اندازه | 5.8X8X10.4CM |
| N.W | 14.15 کیلوگرم |
|---|---|
| G.W | 13.2 کیلوگرم |
| جعبه هدیه | 16.5x18.5x5.4 سانتی متر |
| Meas | 59.5x36x39CM |
| تعداد | 40 عدد |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| G.W | 12 کیلوگرم |
| تعداد | 40 عدد |
| جعبه هدیه | 9.3X17.7X6.7CM |
| مقدار | 40 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 41.5x41x35.5cm |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |
| مقدار | 40 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 41.5x41x35.5cm |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |