| N.W | 6.5kgs |
|---|---|
| G.W | 8kgs |
| Meas | 52 x 32 x 39,5 cm |
| Hoeveelheid | 50pcs |
| Grootte | 164x60 mm |
| Hoeveelheid | 120PCS |
|---|---|
| Geschenkdoos | 101X100X34MM |
| Meas | 59.5X42.5X36CM |
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kgs |
| G.W. | 12kgs |
| Qty | 40 stuks |
| Geschenkdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Hoeveelheid | 48PCS |
|---|---|
| Geschenkdoos | 101X100X34MM |
| Meas | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W. | 34 kg |
| N.W. | 33 KGS |
| Qty | 60 stuks |
|---|---|
| N.W. | 16Kgs |
| G.W. | 17 KGS |
| Meas | 66.5x52.5x34.5cm |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 48PCS |
|---|---|
| Geschenkdoos | 101X100X34MM |
| Meas | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W. | 34 kg |
| N.W. | 33 KGS |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| N.W | 10.2kgs |
| G.W | 11kgs |
| Meas | 60X32.5X41CM |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Meas | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Qty | 60pcs |
| giftdoos | 19.5X8.05X6.91cm |
| N.W | 19KGS |
|---|---|
| G.W | 20,3 kg |
| giftbox | 22 x 20,9 x 5,3 cm |
| Meas | 39.5*38*37.5cm |
| Hoeveelheid | 60pcs |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |