| KB | 6.5kg |
|---|---|
| GW | 8kg |
| ölçüm | 52x32x39.5cm |
| Miktar | 50 parça |
| Boyut | 164X60MM |
| Miktar | 120 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 59.5X42.5X36CM |
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kg |
| GW | 12kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| Miktar | 48 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 49.5X26.5X17.5CM |
| GW | 34KGS |
| N.W. | 33KGS |
| adet | 60 adet |
|---|---|
| N.W. | 16kg |
| GW | 17kg |
| ölçüm | 66.5X52.5X34.5CM |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 48 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 49.5X26.5X17.5CM |
| GW | 34KGS |
| N.W. | 33KGS |
| Renk | Mavi |
|---|---|
| KB | 10.2kg |
| GW | 11kg |
| ölçüm | 60X32.5X41CM |
| Miktar | 40 adet |
| ölçüm | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| KB | 19kg |
| GW | 20kg |
| adet | 60 adet |
| Hediye kutusu | 19.5X8.05X6.91CM |
| KB | 19kg |
|---|---|
| GW | 20.3Kg |
| Hediye kutusu | 22*20.9*5.3 CM |
| ölçüm | 39.5*38*37.5CM |
| Miktar | 60 adet |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |