| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 gün |
| Yetenek temini | Günlük 5000 Adet/Adet |
| Menşe yeri | ningbo |
| Marka adı | SPEED |
| ölçüm | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13kg |
| GW | 15kg |
| adet | 20 adet |
| Hediye kutusu | 18.6X22X6.2CM |
| Renk | Gümüş altın |
|---|---|
| adet | 24 adet |
| KB | 10.8kg |
| GW | 11.2KG |
| ölçüm | 36.5X33.5X26CM |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Miktar | 40 adet |
| G.WT | 16.2KGS |
| Kuzeybatı | 15 |
| ölçüm | 39X32.5X41.3CM |
| ölçüm | 52.3x29.3x45.2cm |
|---|---|
| N.W. | 12.6kg |
| GW | 13.5 KG |
| adet | 24 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Hediye kutusu | 8.9X6.6*11.5CM |
|---|---|
| ölçüm | 46x34.5x47.5cm |
| GW | 18.5kg |
| KB | 100 gram |
| adet | 100 adet |
| KB | 11.2KG |
|---|---|
| GW | 12.9KGS |
| ölçüm | 48X31X48.5CM |
| Miktar | 20 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |