| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Giriş gerilimi | 5V~1A |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| KB | 16kg |
| GW | 18kg |
| Miktar | 40 adet |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| KB | 19kg |
| GW | 20kg |
| ölçüm | 69.5X41.5X52CM |
| Miktar | 60 adet |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| adet | 60 adet |
|---|---|
| N.W. | 16kg |
| GW | 17kg |
| ölçüm | 66.5X52.5X34.5CM |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| adet | 60 adet |
|---|---|
| N.W. | 16kg |
| GW | 17kg |
| ölçüm | 66.5X52.5X34.5CM |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| KB | 17kg |
|---|---|
| GW | 18kg |
| ölçüm | 43.5X36X39.5CM |
| Miktar | 30 adet |
| Hediye kutusu | 160X60X240MM |
| ölçüm | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13kg |
| GW | 15kg |
| adet | 20 adet |
| Hediye kutusu | 18.6X22X6.2CM |
| Adı | Saç kesme makinesi |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir renk |
| KB | 14KG |
| GW | 16kg |
| Hediye kutusu | 14.8X17.8X5 |