| KB | 45kg |
|---|---|
| GW | 43KG |
| ölçüm | 45*40*38 CM |
| Miktar | 40 adet |
| Hediye kutusu | 195*80.5*69.1MM |
| Miktar | 60 adet |
|---|---|
| GW | 16kg |
| N.W. | 15kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| adet | 60 adet |
|---|---|
| N.W. | 16kg |
| GW | 17kg |
| ölçüm | 66.5X52.5X34.5CM |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| ölçüm | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kg |
| GW | 12kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| miktar | 20 adet |
| GW | 16kg |
| N.W. | 15kg |
| ölçüm | 45.5X31.2X29.5CM |
| N.W. | 13kg |
|---|---|
| GW | 14.5kg |
| Miktar | 20 adet |
| Hediye kutusu | 18.6X22X6.2CM |
| ölçüm | 46.7X33X40.5CM |
| Miktar | 40 adet |
|---|---|
| KB | 17kg |
| GW | 18.5kg |
| Hediye kutusu | 15.2X19.6X5.2CM |
| ölçüm | 54.5X40.3X32.5CM |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| ölçüm | 62x41x38.5M |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| G.W. | 12kg |
| N.W. | 11kg |
| ölçüm | 48.4x30x34cm |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |