| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 45kg |
|---|---|
| GW | 43 KG |
| miara | 45*40*38CM |
| Ilość | 40szt |
| pudełko na prezent | 195*80,5*69,1MM |
| Ilość | 60szt |
|---|---|
| G.W. | 16 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| ILOŚĆ | 60szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| G.W. | 17 kg |
| miara | 66.5X52.5X34.5CM |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 42X36,5X40,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| G.W. | 12 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Ilość | 20szt |
| G.W. | 16 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 15 kg |
| miara | 45.5X31.2X29.5CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
|---|---|
| G.W. | 14,5 kg |
| Ilość | 20szt |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
| Ilość | 40szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
| GW | 18,5 kg |
| pudełko na prezent | 15.2X19.6X5.2CM |
| miara | 54,5 x 40,3 x 32,5 cm |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 48,4x30x34cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |