| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| GW | 20,3 kg |
| Pudełko na prezent | 220*20,9*5,3CM |
| miara | 39.5*38*37.5cm |
| Ilość | 60szt |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| GW | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| miara | 50X36.5X35 |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| GW | 19 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| miara | 48X39X35.6CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| miara | 48X39X35.6CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| miara | 42X36,5X40,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| G.W. | 12 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| Ilość | 48 SZT |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W. | 34 KGS |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 33KGS |
| miara | 48X39X35.6CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| miara | 48X39X35.6CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| pudełko na prezent | 15,8 x 24 x 8 cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |