| Meas | 48 x 39 x 35,6 cm |
|---|---|
| N.W. | 18 kg |
| G.W. | 19KGS |
| De hoeveelheid | 24pcs |
| Geschenkdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Meas | 48 x 39 x 35,6 cm |
|---|---|
| N.W. | 18 kg |
| G.W. | 19KGS |
| Qty | 24pcs |
| Geschenkdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Hoeveelheid | 48PCS |
|---|---|
| Geschenkdoos | 101X100X34MM |
| Meas | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W. | 34 kg |
| N.W. | 33 KGS |
| Meas | 48 x 39 x 35,6 cm |
|---|---|
| N.W. | 18 kg |
| G.W. | 19KGS |
| Qty | 24pcs |
| Geschenkdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Meas | 48 x 39 x 35,6 cm |
|---|---|
| N.W. | 18 kg |
| G.W. | 19KGS |
| Qty | 24pcs |
| Geschenkdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Geschenkdoos | 15.8X24X8CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Geschenkdoos | 15.8X24X8CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Kleur | Blauw Zwart/Grijs/Zilver |
|---|---|
| Lithiumbatterie | 2000mAh |
| Inlaatspanning | 5V~1A |
| Waterdicht | IPX4 |
| Werktijden | 2,5 u |
| Inputvoltage | 5V~1A |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| N.W | 16Kgs |
| G.W | 18kgs |
| Hoeveelheid | 40pcs |