| KB | 19kg |
|---|---|
| GW | 20.3Kg |
| Hediye kutusu | 220*20.9*5.3CM |
| ölçüm | 39.5*38*37.5CM |
| Miktar | 60 adet |
| Hediye kutusu | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| ölçüm | 50X36.5X35 |
| KB | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 80 adet |
| ölçüm | 50X36.5X35 |
|---|---|
| KB | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 60 adet |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |
| ölçüm | 48X39X35.6CM |
|---|---|
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 24 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| ölçüm | 48X39X35.6CM |
|---|---|
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 24 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| ölçüm | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kg |
| GW | 12kg |
| adet | 40 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| Miktar | 48 adet |
|---|---|
| Hediye kutusu | 101X100X34MM |
| ölçüm | 49.5X26.5X17.5CM |
| GW | 34KGS |
| N.W. | 33KGS |
| ölçüm | 48X39X35.6CM |
|---|---|
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 24 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| ölçüm | 48X39X35.6CM |
|---|---|
| N.W. | 18kg |
| GW | 19kg |
| adet | 24 adet |
| Hediye kutusu | 9.3X17.7X6.7CM |
| Miktar | 20 adet |
|---|---|
| GW | 19kg |
| N.W. | 18kg |
| Hediye kutusu | 15.8X24X8CM |
| Ambalaj bilgileri | Blister Ambalaj + Hediye Kutusu + Karton |