| N.W | 45kgs |
|---|---|
| G.W | 43 kg |
| Meas | 45*40*38cm |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| giftdoos | 195*80,5*69,1 mm |
| Hoeveelheid | 60 stuks |
|---|---|
| G.W. | 16Kgs |
| N.W. | 15kgs |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| Qty | 60 stuks |
|---|---|
| N.W. | 16Kgs |
| G.W. | 17 KGS |
| Meas | 66.5x52.5x34.5cm |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 11kgs |
| G.W. | 12kgs |
| Qty | 40 stuks |
| Geschenkdoos | 9.3X17.7X6.7CM |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Quanttity | 20 stuks |
| G.W. | 16Kgs |
| N.W. | 15kgs |
| Meas | 45.5X31.2X29.5CM |
| N.W. | 13 kg |
|---|---|
| G.W. | 14.5kgs |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| geschenkdoos | 18.6X22X6.2CM |
| Meas | 46.7X33X40.5CM |
| Hoeveelheid | 40pcs |
|---|---|
| N.W | 17KGS |
| G.W | 18.5kgs |
| giftdoos | 15.2X19.6X5.2CM |
| Meas | 54.5X40.3X32.5CM |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| N.W. | 11 KGS |
| Meas | 48.4X30X34CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |