| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| N.W. | 11 KGS |
| Meas | 48.4X30X34CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| N.W. | 11 KGS |
| Meas | 48.4X30X34CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 12kgs |
| N.W. | 11 KGS |
| Meas | 48.4X30X34CM |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
|---|---|
| Levertijd | 45days |
| Levering vermogen | 5000 Stuk/Stukken per Dag |
| Plaats van herkomst | Ningbo |
| Merknaam | SPEED |
| Meas | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13 kg |
| G.W. | 15kgs |
| De hoeveelheid | 20 stuks |
| Geschenkdoos | 18.6X22X6.2CM |
| Kleur | Zilver/Goud |
|---|---|
| Qty | 24pcs |
| N.W | 10.8kgs |
| G.W | 11.2KGS |
| Meas | 36.5X33.5X26CM |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Hoeveelheid | 40pcs |
| G.WT | 16.2kgs |
| N.WT | 15 |
| Meas | 39X32.5X41.3CM |
| Meas | 52.3x29.3x45.2cm |
|---|---|
| N.W. | 12.6kgs |
| G.W. | 13.5kgs |
| De hoeveelheid | 24pcs |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |
| giftbox | 8.9X6.6*11.5cm |
|---|---|
| Meas | 46 x 34,5 x 47,5 cm |
| G.W | 18.5kgs |
| N.W | 100 g |
| Qty | 100pcs |
| N.W | 11.2KGS |
|---|---|
| G.W | 12.9KGS |
| Meas | 48X31X48.5CM |
| Hoeveelheid | 20PCS |
| Verpakking Details | Blaar Packaging+Gift Box+Carton |