| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 48,4x30x34cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 48,4x30x34cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 12 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| miara | 48,4x30x34cm |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk / sztuk dziennie |
| Miejsce pochodzenia | ningbo |
| Nazwa handlowa | SPEED |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| G.W. | 15 kg |
| ILOŚĆ | 20szt |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| Kolor | Srebrne złoto |
|---|---|
| ILOŚĆ | 24 szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10,8 kg |
| GW | 11,2 KG |
| miara | 36.5X33.5X26CM |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| Ilość | 40szt |
| G.WT | 16,2 KGS |
| N.WT | 15 |
| miara | 39X32,5X41,3 CM |
| miara | 52.3x29.3x45.2cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 12,6 kg |
| G.W. | 13,5 KG |
| ILOŚĆ | 24 szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Pudełko na prezent | 8,9 x 6,6 * 11,5 cm |
|---|---|
| miara | 46X34.5X47.5CM |
| GW | 18,5 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 100 gramów |
| ILOŚĆ | 100szt |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11,2 KG |
|---|---|
| GW | 12.9KGS |
| miara | 48X31X48,5CM |
| Ilość | 20szt |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |