| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Napięcie wejściowe | 5 V ~ 1 A |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE Rohs |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| GW | 18 kg |
| Ilość | 40szt |
| Kolor | Czarne |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
| GW | 20 kg |
| miara | 69.5X41.5X52CM |
| Ilość | 60szt |
| pudełko na prezent | 17,8 x 8,4 x 5 cm |
|---|---|
| miara | 50X36.5X35 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| G.W. | 19 kg |
| ILOŚĆ | 80szt |
| ILOŚĆ | 60szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| G.W. | 17 kg |
| miara | 66.5X52.5X34.5CM |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| ILOŚĆ | 60szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| G.W. | 17 kg |
| miara | 66.5X52.5X34.5CM |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 17 kg |
|---|---|
| GW | 18 kg |
| miara | 43.5X36X39.5CM |
| Ilość | 30szt |
| pudełko na prezent | 160X60X240MM |
| miara | 46,7 x 33 x 40,5 cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 13 kg |
| G.W. | 15 kg |
| ILOŚĆ | 20szt |
| pudełko na prezent | 18.6X22X6.2CM |
| nazwisko | Maszynka do strzyżenia włosów |
|---|---|
| Kolor | Dowolny kolor |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 14 KG |
| GW | 16 kg |
| pudełko na prezent | 14.8X17.8X5 |