| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Inputvoltage | 5V~1A |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| N.W | 16Kgs |
| G.W | 18kgs |
| Hoeveelheid | 40pcs |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| N.W | 19KGS |
| G.W | 20kgs |
| Meas | 69.5X41.5X52CM |
| Hoeveelheid | 60pcs |
| Geschenkdoos | 17.8X8.4X5CM |
|---|---|
| Meas | 50X36.5X35 |
| N.W | 18 kg |
| G.W. | 19KGS |
| De hoeveelheid | 80PCS |
| Qty | 60 stuks |
|---|---|
| N.W. | 16Kgs |
| G.W. | 17 KGS |
| Meas | 66.5x52.5x34.5cm |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
|---|---|
| G.W. | 19KGS |
| N.W. | 18 kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| Qty | 60 stuks |
|---|---|
| N.W. | 16Kgs |
| G.W. | 17 KGS |
| Meas | 66.5x52.5x34.5cm |
| Verpakking Details | Blisterverpakking+cadeau doos+karton |
| N.W | 17KGS |
|---|---|
| G.W | 18kgs |
| Meas | 43.5X36X39.5CM |
| Hoeveelheid | 30pcs |
| giftdoos | 160X60X240MM |
| Meas | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| N.W. | 13 kg |
| G.W. | 15kgs |
| De hoeveelheid | 20 stuks |
| Geschenkdoos | 18.6X22X6.2CM |
| naam | haarclipper |
|---|---|
| Kleur | Om het even welke Kleur |
| N.W | 14kgs |
| G.W | 16Kgs |
| giftdoos | 14.8X17.8X5 |