| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 6,5 kg |
|---|---|
| GW | 8 kg |
| miara | 52x32x39,5 cm |
| Ilość | 50szt |
| Wielkość | 164X60MM |
| Ilość | 120szt |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 59,5 x 42,5 x 36 cm |
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 42X36,5X40,5CM |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 11 kg |
| G.W. | 12 kg |
| ILOŚĆ | 40szt |
| pudełko na prezent | 9.3X17.7X6.7CM |
| Ilość | 48 SZT |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W. | 34 KGS |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 33KGS |
| ILOŚĆ | 60szt |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 16 kg |
| G.W. | 17 kg |
| miara | 66.5X52.5X34.5CM |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |
| Ilość | 48 SZT |
|---|---|
| pudełko na prezent | 101X100X34MM |
| miara | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W. | 34 KGS |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 33KGS |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 10,2 kg |
| GW | 11 kg |
| miara | 60X32.5X41CM |
| Ilość | 40szt |
| miara | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
| GW | 20 kg |
| ILOŚĆ | 60szt |
| pudełko na prezent | 19.5X8.05X6.91CM |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 19 kg |
|---|---|
| GW | 20,3 kg |
| Pudełko na prezent | 22*20,9*5,3 CM |
| miara | 39.5*38*37.5cm |
| Ilość | 60szt |
| Ilość | 20szt |
|---|---|
| G.W. | 19 kg |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD | 18 kg |
| miara | 62x41x38,5M |
| Szczegóły pakowania | Opakowanie blistrowe + pudełko upominkowe + karton |