| NW | 6,5 kg |
|---|---|
| G.W | 8kg |
| Meas | 52x32x39.5CM |
| Kuantitas | 50pcs |
| Ukuran | 164X60MM |
| Kuantitas | 120 pcs |
|---|---|
| Kotak hadiah | 101X100X34MM |
| Meas | 59.5X42.5X36CM |
| G.W | 19kg |
| N.W | 18kg |
| Meas | 42X36.5X40.5CM |
|---|---|
| N.W | 11kg |
| G.W | 12kg |
| JUMLAH | 40PCS |
| Kotak hadiah | 9.3X17.7X6.7CM |
| Kuantitas | 48PCS |
|---|---|
| Kotak hadiah | 101X100X34MM |
| Meas | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W | 34KGS |
| N.W | 33KGS |
| JUMLAH | 60 pcs |
|---|---|
| N.W | 16kg |
| G.W | 17kg |
| Meas | 66.5X52.5X34.5CM |
| Kemasan rincian | Kemasan Blister + Kotak Hadiah + Karton |
| Kuantitas | 48PCS |
|---|---|
| Kotak hadiah | 101X100X34MM |
| Meas | 49.5X26.5X17.5CM |
| G.W | 34KGS |
| N.W | 33KGS |
| Warna | Biru |
|---|---|
| NW | 10,2 kg |
| G.W | 11kg |
| Meas | 60X32.5X41CM |
| Kuantitas | 40PCS |
| Meas | 42x40.5x42cm |
|---|---|
| NW | 19kg |
| G.W | 20kg |
| JUMLAH | 60 pcs |
| Kotak hadiah | 19.5X8.05X6.91CM |
| NW | 19kg |
|---|---|
| G.W | 20,3Kg |
| Kotak hadiah | 22*20.9*5.3CM |
| Meas | 39.5*38*37.5cm |
| Kuantitas | 60 pcs |
| Kuantitas | 20pcs |
|---|---|
| G.W | 19kg |
| N.W | 18kg |
| Meas | 62x41x38.5M |
| Kemasan rincian | Kemasan Blister + Kotak Hadiah + Karton |