| مقدار | 20 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 48.4x30x34cm |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |
| مقدار | 20 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 48.4x30x34cm |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |
| مقدار | 20 عدد |
|---|---|
| G.W | 12 کیلوگرم |
| شمال غرب | 11 کیلوگرم |
| Meas | 48.4x30x34cm |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 45 روز |
| قابلیت ارائه | 5000 قطعه/قطعه در روز |
| محل منبع | ningbo |
| نام تجاری | SPEED |
| Meas | 46.7X33X40.5CM |
|---|---|
| شمال غرب | 13 کیلوگرم |
| G.W | 15 کیلوگرم |
| تعداد | 20 عدد |
| جعبه هدیه | 18.6X22X6.2CM |
| رنگ | نقره/طلا |
|---|---|
| تعداد | 24 عدد |
| N.W | 10.8 کیلوگرم |
| G.W | 11.2 کیلوگرم |
| Meas | 36.5X33.5X26CM |
| رنگ | سیاه |
|---|---|
| تعداد | 40 عدد |
| G.WT | 16.2 کیلوگرم |
| N.WT | 15 |
| Meas | 39X32.5X41.3CM |
| Meas | 52.3x29.3x45.2 سانتي متر |
|---|---|
| شمال غرب | 12.6 کیلوگرم |
| G.W | 13.5 کیلوگرم |
| تعداد | 24 عدد |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |
| جعبه هدیه | 8.9X6.6*11.5CM |
|---|---|
| Meas | 46X34.5X47.5CM |
| G.W | 18.5 کیلوگرم |
| N.W | 100 گرم |
| تعداد | 100 عدد |
| N.W | 11.2 کیلوگرم |
|---|---|
| G.W | 12.9KGS |
| Meas | 48X31X48.5CM |
| تعداد | 20 عدد |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی تاول + جعبه هدیه + کارتن |